Na kogo mogę zagłosować w moim regionie?

Województwo:

Dolnośląskie

Okręg nr 1, miasto Wrocław

  1. Agnieszka Dziemianowicz-Bąk
  2. Iwo Augustyński
  3. Zuzanna Lis
  4. Filip Chudy
  5. Katarzyna Dąbrowska
  6. Filip Sieczkowski
  7. Katarzyna Krajewska
  8. Matthiew La Fontaine
  9. Agnieszka Król
  10. Michał Brokos

Okręg nr 2, powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski

  1. Magdalena Owczarek
  2. Dawid Białek
  3. Joanna Filaczyńska
  4. Krzysztof Ratajek
  5. Małgorzata Warzycha
  6. Kamil Krok
  7. Agnieszka Chłódek
  8. Maciej Huzarewicz
  9. Piotr Kluz

Okręg nr 3, miasto Wałbrzych, powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki

  1. Anna Stabrowska
  2. Patryk Piekaj
  3. Dominika Chylińska
  4. Łukasz Cisoń
  5. Renata Chuć
  6. Tomasz Zborowski
  7. Agnieszka Białek
  8. Paweł Laskoś- Grabowski
  9. Marta Kramarska
  10. Wiktor Zaleński

Okręg nr 4, miasto Jelenia Góra, powiaty: bolesławicki, jeleniogórski, kamiennogórski, lubański, lwówiecki, zgorzelecki

  1. Robert Maślak
  2. Kalina Hałka
  3. Paweł Gryć
  4. Anna Hernik
  5. Paweł Koślacz
  6. Justyna Iwaszkiewicz
  7. Jakub Jankowiak
  8. Berenika Jurecka

Okręg nr 5, miasto Legnica, powiaty: głogowski, jaworski, legnicki, lubiński, polkowicki, złotoryjski

  1. Krystyna Anna Burakowska
  2. Piotr Kohlman
  3. Wojciech Monkosa
  4. Dominika Królewiecka-Wala
  5. Krzysztof Markowski
  6. Aleksandra Wielczyk
  7. Kamil Hyckowski

Kujawsko-pomorskie

Okręg nr 1, miasto Bydgoszcz

  1. Karolina Kozłowska
  2. Mariusz Józef Janik
  3. Barbara Maria Tyczyńska-Hoffmann
  4. Roman Alojzy Wawrzonkoski
  5. Beata Barbara Bojko
  6. Marcin Wolniewicz

Okręg nr 2, powiaty: bydgoski, sępoleński, świecki, tucholski

  1. Aleksandra Justyna Smolaga
  2. Stanisław Baranik
  3. Anna Ejankowska
  4. Leszek Andrzej Hejne
  5. Marta Chojnacka
  6. Damian Rzadkiewicz

Okręg nr 3, miasto Grudziądz, powiaty: brodnicki, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, rypiński, wąbrzeski

  1. Michał Ryszard Musielak
  2. Katarzyna Pałgan
  3. Piotr Nowacki
  4. Joanna Anuszewska
  5. Paweł Bytner
  6. Wiesława Stelmaszyk
  7. Jarosław Anuszewski

Okręg nr 4, miasto Toruń, chełmiński, toruński

  1. Paulina Matysiak
  2. Artur Eichhorst
  3. Iwona Macioszek
  4. Tomasz Markiewka
  5. Katarzyna Starzyńska
  6. Rafał Derda
  7. Magdalena Iwanicka

Okręg nr 5, powiaty: inowrocławski, mogileński, nakielski, żniński

  1. Adam Andrzej Hoffmann
  2. Teresa Warsicka
  3. Michał Wysocki
  4. Bogumiła Mierzwa
  5. Robert Wyszomirski
  6. Martyna Dąbrowska

Okręg nr 6, miasto Włocławek, powiaty: aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski

  1. Tomasz Matraszek
  2. Katarzyna Czernic
  3. Dorota Belska
  4. Maciej Śmigielski
  5. Julia Pokorska
  6. Krzysztof Małecki

Lubelskie

Okręg nr 1, miasto Lublin

  1. Piotr Trysiński
  2. Anna Samolińska
  3. Kamil Zieliński
  4. Eliza Cieszkowska
  5. Marcin Kaczyński

Okręg nr 2, powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki

  1. Tomasz Warzocha
  2. Joanna Kasza
  3. Jakub Sypiański
  4. Jolanta Rebejko
  5. Maciej Kozioł

Okręg nr 3, miasto Biała Podlaska, powiaty: bialski, łukowski, parczewski, radzyński

  1. Mateusz Roczon
  2. Katarzyna Babis
  3. Paweł Drozd
  4. Monika Kaplon
  5. Robert Galas

Okręg nr 4, miasto Chełm, powiaty: chełmski, krasnostawski, łęczyński, świdnicki, włodawski

  1. Magdalena Zelent
  2. Gabriel Kaczyński
  3. Katarzyna Zabratańska
  4. Jarosław Wroński
  5. Magdalena Tabor

Okręg nr 5, miasto Zamość, powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski

  1. Agnieszka Marcinkowska-Kozak
  2. Marian Lewandowski
  3. Ewa Kaczyńska
  4. Jarosław Iwan
  5. Jakub Domański

Lubuskie

Okręg nr 1, miasto Gorzów, powiaty: gorzowski, strzelecko-drezdenecki

  1. Michał Szmytkowski
  2. Marta Drewniak
  3. Paula Bociańska
  4. Patryk Gniewa
  5. Eugeniusz Rożek

Okręg nr 2, powiaty: międzyrzecki, słubicki, sulęciński, świebodziński

  1. Bernard Łysiak
  2. Małgorzata Pacholczyk
  3. Robert Wiśniewski
  4. Katarzyna Rajkiewicz
  5. Patryk Aniszkiewicz
  6. Teresa Cieślak

Okręg nr 3, powiaty: krośnieński, żarski

  1. Anna Gargul
  2. Tomasz Kaczmarek
  3. Ewa Moehring
  4. Piotr Rosiak
  5. Leokadia Snopek
  6. Jacek Kośmicki
  7. Mateusz Szczepański

Okręg nr 4, miasto Zielona Góra, powiat zielonogórski

  1. Adrianna Ruszkowska
  2. Krzysztof Kaczmar
  3. Emilia Piotrowicz
  4. Sławomir Pacholczyk
  5. Anna Szmytkowska
  6. Miłosz Galantowicz
  7. Adam Nowakowski

Okręg nr 5, powiaty: nowosolski, wschowski, żagański

  1. Bogusław Smardzewski
  2. Łucja Smardzewska
  3. Michał Filipek
  4. Agnieszka Mazurek
  5. Zdzisław Snopek
  6. Dorota Halasz

Łódzkie

Okręg nr 1, miasto Łódź

  1. Wioleta Krysiak
  2. Bartosz Migas
  3. Alicja Chmurska
  4. Adam Pawłowski
  5. Agnieszka Korczyńska
  6. Bartosz Burdz
  7. Ewa Urbańczyk
  8. Adam Wilmowski
  9. Weronika Jóźwiak
  10. Michał Rachalewski

Okręg nr 2, powiaty: kutnowski, łowicki, łęczycki, zgierski

  1. Mateusz Mirys
  2. Grażyna Bartochowska
  3. Piotr Rogalski
  4. Justyna Babska
  5. Rafał Grabski
  6. Daria Szewczyk

Okręg nr 3, powiaty: łaski, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski

  1. Anna Sikora
  2. Tomasz Orzechowski
  3. Anna Lidia Błaszczyk
  4. Przemysław Raj
  5. Ewa Krawczyk
  6. Tomasz Minkiewicz
  7. Monika Kamińska
  8. Jakub Bewicz
  9. Patrycja Chrzanowska-Przybylska

Okręg nr 4, miasto Piotrków Trybunalski, powiaty: bełchatowski, łódzki wschodni, piotrkowski, radomszczański

  1. Andrzej Pawelczyk
  2. Monika Sulka
  3. Tomasz Skorupa
  4. Aleksandra Niezgodzińska-Grocka
  5. Jakub Klimczak
  6. Halina Szymańska
  7. Tomasz Ganicz

Okręg nr 5, miasto Skierniewice, powiaty: brzeziński, rawski, opoczyński, skierniewicki, tomaszowski

  1. Marta Panak
  2. Rafał Bartosiewicz
  3. Julia Klemba
  4. Mariusz Podpora
  5. Joanna Bies
  6. Tomasz Lewandowski

Małopolskie

Okręg nr 1, powiaty: chrzanowski, olkuski, oświęcimski

  1. Monika Szymańska
  2. Samuel Nowak
  3. Andrzej Tomaszewski
  4. Monika Piasecka-Gruszczyńska
  5. Wojciech Pacia

Okręg nr 2, powiaty: krakowski, miechowski, proszowicki, wielicki

  1. Wiktoria Barańska
  2. Piotr Mirocha
  3. Jolanta Pers
  4. Waldemar Latocha
  5. Justyna Plec

Okręg nr 3, miasto Kraków

  1. Barbara Grobler
  2. Andrzej Dziarmagowski
  3. Mateusz Burzawa
  4. Aleksandra Lewicka
  5. Tomasz Zawada

Okręg nr 4, powiaty: myślenicki, nowotarski, suski, tatrzański, wadowicki

  1. Maria Łaś
  2. Marcin Galent
  3. Olesia Ivchenko
  4. Michał Kowalówka
  5. Joanna Krauzowicz-Tarczoń

Okręg nr 5, miasto Tarnów, powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski

  1. Ewa Skowrońska
  2. Dawid Migacz
  3. Nikoletta Kozińska
  4. Przemysław Łyczko
  5. Barbara Kusiak-Kobylarz
  6. Dawid Sznajder
  7. Daniel Łoboda

Okręg nr 6, miasto Nowy Sącz, powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki

  1. Dorota Budacz
  2. Maciej Kmak
  3. Iwona Stasik
  4. Marek Witkowski
  5. Anna Karasińska
  6. Michał Karczewski
  7. Mateusz Płachta

Mazowieckie

Okręg nr 1, dzielnice: Mokotów, Śródmieście, Ursynów, Wilanów, Ochota

  1. Julia Zimmermann
  2. Radosław Koba
  3. Małgorzata Adamczyk
  4. Natalia Kwiatkowska
  5. Adam Tula

Okręg nr 2, dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Wola, Żoliborz

  1. Katarzyna Paprota
  2. Damian Duszczenko
  3. Agnieszka Strzałka
  4. Jakub Kundzik
  5. Marianna Wartecka
  6. Bartłomiej Różycki

Okręg nr 3, dzielnice: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga Pn, Praga Pd

  1. Anna Jagodzińska
  2. Aleksander Paradziński
  3. Monika Godlewska
  4. Kacper Wallendael
  5. Urszula Kuczyńska
  6. Michał Skrzyniarz

Okręg nr 4, miasto Płock, powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski

  1. Magdalena Malińska
  2. Jerzy Piórowicz
  3. Aleksandra Woźniak
  4. Mateusz Dobrowolski
  5. Sylwia Rębosz
  6. Rafał Trzeciak
  7. Zuzanna Głowacka
  8. Filip Kwiatkowski
  9. Julia Marciniak-Mierzwa

Okręg nr 5, miasto Radom, powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński

  1. Konrad Mostek
  2. Justyna Kosiec
  3. Sławomir Płatos
  4. Oliwia Marciszewska
  5. Jarosław Soja
  6. Anna Żytkowska-Prus
  7. Tomasz Święcicki
  8. Jolanta Turzyńska

Okręg nr 6, miasta: Siedlce, Ostrołęka; powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski

  1. Dorota Olko
  2. Tomasz Pniewski
  3. Ewa Zielińska
  4. Aleksandra Szkudłapska
  5. Patryk Reguła
  6. Maja Czepiel
  7. Piotr Krajewski
  8. Andrzej Broniarek

Okręg nr 7, powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

  1. Marcin Górski
  2. Ewa Infeld
  3. Mateusz Szymański
  4. Anna Smogorzewska
  5. Marek Posiadała
  6. Joanna Przygodzka
  7. Jacek Sut
  8. Joanna Cieplińska-Kowalska
  9. Tadeusz Grygo
  10. Anna Konopka
  11. Robert Urbanek
  12. Michał Mierzwa

Opolskie

Okręg nr 1, miasto Opole, powiaty: opolski

  1. Maciej Kruszka
  2. Kaja Filaczyńska
  3. Grzegorz Burghardt
  4. Joanna Bronowicka
  5. Szymon Pytlik

Okręg nr 2, powiaty: kluczborski, namysłowski, oleski

  1. Kamila Jarońska
  2. Jerzy Ochman
  3. Anna Baryłowicz
  4. Andrzej Kosturek
  5. Katarzyna Krzempek

Okręg nr 3, powiaty: kędzierzyńsko-kozielski, strzelecki

  1. Paweł Mucha
  2. Sabina Faron
  3. Piotr Peljan
  4. Aleksandra Szypowska
  5. Mirosław Wasiuk

Okręg nr 4, powiaty: głubczycki, krapkowicki, prudnicki

  1. Andrzej Drost
  2. Sandra Mazur
  3. Paweł Maryniak
  4. Grażyna Juszczyk
  5. Ruta Młyńska

Okręg nr 5, powiaty: brzeski, nyski

  1. Piotr Osiadły
  2. Anna Kycia
  3. Michał Michalski
  4. Aneta Cisakowska
  5. Andrzej Capała

Podkarpackie

Okręg nr 1, miasto Rzeszów, powiaty: łańcucki, leżajski, rzeszowski

  1. Agnieszka Itner
  2. Paweł Preneta
  3. Barbara Ożóg
  4. Arkadiusz Turoń
  5. Sandra Tymczak
  6. Krzysztof Jasiński
  7. Anna Gąsior-Niemiec
  8. Dominik Bąk

Okręg nr 2, powiaty: dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski

  1. Martin Irzyk
  2. Monika Rżany
  3. Marek Zagórski
  4. Agnieszka Jurasińska
  5. Jakub Gawron

Okręg nr 3, miasto Tarnobrzeg, powiaty: kolbuszowski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski

  1. Tomasz Grzyb
  2. Karolina Dereń
  3. Krzysztof Kotulski
  4. Dominika Mróz-Toton
  5. Mateusz Itner

Okręg nr 4, miasto Przemyśl, powiaty: jarosławski, lubaczowski, przemyski, przeworski

  1. Liliana Kalinowska
  2. Dariusz Turkiewicz
  3. Monika Lewicka
  4. Grzegorz Skórka-Król
  5. Katarzyna Rączy
  6. Marek Imiełowski

Okręg nr 5, miasto Krosno, powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki

  1. Kamila Mackiewicz-Rossmanith
  2. Tadeusz Świec
  3. Anna Bogaczewicz
  4. Hubert Pacioch
  5. Marzena Ciwoniuk
  6. Adam Rossmanith

Podlaskie

Okręg nr 1, miasto Białystok

  1. Katarzyna Rosińska
  2. Grzegorz Janoszka
  3. Magdalena Sielawa
  4. Przemysław Falkowski
  5. Urszula Domysławska
  6. Adrian Skowroński

Okręg nr 2, miasto Suwałki, powiaty: augustowski, moniecki, sejneński, sokólski, suwalski

  1. Marcin Birgiel
  2. Urszula Raducha
  3. Dżemil Gembicki
  4. Kamila Wysocka
  5. Jakub Osiejewski
  6. Aleksandra Andrukiewicz

Okręg nr 3, miasto Łomża, powiaty: grajewski, kolneński, łomżyński, zambrowski

  1. Ewelina Makowska
  2. Michał Sydow
  3. Ewa Iwaniuk
  4. Robert Wysocki
  5. Sylwia Ostapowicz
  6. Igor Aleksandrowicz

Okręg nr 4, powiaty: białostocki, bielski, hajnowski, siemiatycki, wysokomazowiecki

  1. Seweryn Prokopiuk
  2. Dorota Koczot
  3. Michał Iwaniuk
  4. Michalina Artysiewicz
  5. Michał Grzejszczyk
  6. Aneta Ciwoniuk

Pomorskie

Okręg nr 1, miasto Słupsk, powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, lęborski, słupski

  1. Adam Lubiewski
  2. Anna Stażewska
  3. Dominik Haska
  4. Magdalena Prusinowska
  5. Michał Goworowski
  6. Hanna Skrzypiec
  7. Daniel Świacki
  8. Aleksandra Bojarska

Okręg nr 2, miasta: Gdynia, Sopot; powiaty: pucki, wejherowski

  1. Krzysztof Adamski
  2. Karolina Haska
  3. Piotr Ciszek
  4. Monika Stary
  5. Wojciech Kłos
  6. Beata Gajewska
  7. Radosław Jasiński
  8. Hanna Goworowska-Adamska
  9. Adam Władziński
  10. Jagoda Grubba

Okręg nr 3, miasto Gdańsk

  1. Aleksandra Kulma
  2. Łukasz Boniecki
  3. Olga Strojny
  4. Mateusz Piątkowski
  5. Monika Kamrowska
  6. Michał Nagiel
  7. Ewa Gromada
  8. Maciej Ostrowski

Okręg nr 4, powiaty: gdański, kartuski, kościerski, starogardzki

  1. Anka Górska
  2. Jacek Słupecki
  3. Aleksandra Cacha
  4. Leszek Chmara
  5. Anna Zajączkowska
  6. Maciej Leczkowski
  7. Jagoda Kościelniak
  8. Stanisław Głąbiński
  9. Katarzyna Vitkovska

Okręg nr 5, powiaty: kwidzyński, malborski, nowodworski, sztumski, tczewski

  1. Szymon Andrzejewski
  2. Sara Prussak
  3. Mateusz Lipowicz
  4. Violetta Martela
  5. Jacek Jędrzejczyk
  6. Zofia Pilecka
  7. Wojciech Hryniewski

Śląskie

Okręg nr 1, miasto Bielsko-Biała, powiaty: bielski, cieszyński, żywiecki

  1. Agnieszka Lamek-Kochanowska
  2. Jarosław Hess
  3. Katarzyna Gasparska
  4. Szymon Kania
  5. Magdalena Madzia
  6. Paweł Miech
  7. Wioletta Dziobek
  8. Adam Konieczny
  9. Adriana Piekarska

Okręg nr 2, miasta Katowice, Mysłowice, Tychy; powiaty: bieruńsko-lędziński, pszczyński

  1. Izabela Palińska
  2. Ryszard Pacer
  3. Patryk Oczadły
  4. Sara Wójcik
  5. Leszek Kraszyna

Okręg nr 3, miasta: Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory; powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski

  1. Dawid Matuszek
  2. Patrycja Nowara
  3. Zdzisław Smoliński
  4. Agnieszka Korbel
  5. Roman Graniczka
  6. Barbara Wycisk
  7. Hanna Szukalska

Okręg nr 4, miasta: Bytom, Gliwice; powiaty: gliwicki, lubliniecki, tarnogórski

  1. Maciej Konieczny
  2. Barbara Słania
  3. Konrad Mrozowski
  4. Helena Strokowska
  5. Michał Bednarz
  6. Dorota Michalska
  7. Artur Wrona

Okręg nr 5, miasta: Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice, Świętochłowice, Zabrze

  1. Marcelina Zawisza
  2. Marek Maślanka
  3. Katarzyna Zelwor
  4. Bartłomiej Brzozowiec
  5. Anna Kraszyna
  6. Marcin Konopnicki
  7. Michał Mysior
  8. Rafał Frelek

Okręg nr 6, miasto Częstochowa, powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski

  1. Dominik Puchała
  2. Magdalena Żołnowska
  3. Krzysztof Brzózka
  4. Agata Chudalewska
  5. Jacek Malinowski
  6. Agnieszka Szafranowicz

Okręg nr 7, miasta: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec; powiaty: będziński, zawierciański

  1. Jakub Tesluk
  2. Urszula Czajer
  3. Jacek Kustrzycki
  4. Katarzyna Kawoń
  5. Damian Domagała
  6. Aleksandra Granat
  7. Mateusz Magiera
  8. Sebastian Czajer

Świętokrzyskie

Okręg nr 1, powiaty: opatowski, ostrowiecki, sanodomierski, staszowski

  1. Jędrzej Pieńkowski
  2. Kinga Bakalarska
  3. Alicja Lisiak
  4. Maria Skrzypczak-Pyrzyńska
  5. Krzysztof Kalinowski
  6. Piotr Tatarata

Okręg nr 2, powiaty: konecki, skarżyski, starachowicki

  1. Łukasz Kosmala
  2. Marta Dulęba
  3. Marcin Orzechowski
  4. Justyna Suchocka
  5. Michał Sińczak

Okręg nr 3, miasto Kielce, powiat kielecki

  1. Artur Stefański
  2. Anna Adamczyk
  3. Paweł Słowik
  4. Agnieszka Szmit Morze
  5. Oskar Tracz
  6. Barbara Olszowy

Okręg nr 4, powiaty: buski, jędrzejowski, kazimierski, pińczowski, włoszczowski

  1. Marzena Madetko-Słowik
  2. Zdzisław Nowalski
  3. Małgorzata Szalińska Skawińska
  4. Dariusz Łosin
  5. Mirosława Łojek

Warmińsko-mazurskie

Okręg nr 1, miasto Olsztyn, powiat olsztyński

  1. Małgorzata Matuszewska-Boruc
  2. Bartosz Grucela
  3. Agata Szerszeniewicz
  4. Ryszard Prątkowski
  5. Elżbieta Chmielak
  6. Zbigniew Wiewórski

Okręg nr 2, powiaty: działdowski, iławski, nowomiejski, ostródzki

  1. Emilia Bartkowska
  2. Bogdan Kuligowski
  3. Katarzyna Gulczyńska
  4. Janusz Wach
  5. Monika Drążewska
  6. Grzegorz Bobrowicz

Okręg nr 3, miasto Elbląg, powiaty: bartoszycki, braniewski, elbląski, lidzbarski

  1. Robert Koliński
  2. Jolanta Gaudyńska
  3. Stanisław Paluch
  4. Sandra Kuleszo
  5. Michał Tymoteusz Lecyk
  6. Agnieszka Sławińska

Okręg nr 4, powiaty: ełcki, gołdapski, kętrzyński, olecki, węgorzewski

  1. Grzegorz Markoń
  2. Kamila Kwiecińska
  3. Edward Jędrzejewski
  4. Maria Violetta Jasewicz
  5. Włodzimierz Gaudyński
  6. Katarzyna Kostusiak
  7. Bartłomiej Rutkowski

Okręg nr 5, powiaty: giżycki, mrągowski, nidzicki, piski, szczycieński

  1. Magdalena Rutkowska
  2. Marcin Gulczyński
  3. Michał Juńczyk
  4. Olga Dąbrowska
  5. Jakub Damulewicz
  6. Monika Mroczyńska

Wielkopolskie

Okręg nr 1, miasto Poznań

  1. Jakub Skurzyński
  2. Dorota Koszal
  3. Jakub Kantorski
  4. Zuzanna Lewandowska
  5. Łukasz Orylski
  6. Natalia Woźniak
  7. Michał Kołosowski

Okręg nr 2, powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, złotowski

  1. Kamil Bocian
  2. Joanna Dziemiańczyk
  3. Jan Świeczkowski
  4. Natalia Minge
  5. Dawid Sawicki
  6. Milena Hadryan
  7. Jakub Mięsikowski

Okręg nr 3, powiaty: poznański, śremski, średzki, gnieźnieński, wrzesiński

  1. Kamila Kasprzak-Bartkowiak
  2. Grzegorz Krystek
  3. Marta Żakowska
  4. Paweł Bartkowiak
  5. Marta Frankowska
  6. Bartłomiej Kaleta

Okręg nr 4, miasto Konin, powiaty: koniński, kolski, słupecki, turecki

  1. Paulina Nowak
  2. Piotr Pardyka
  3. Anna Bąk
  4. Wojciech Sobkowiak
  5. Anna Kołodziej

Okręg nr 5, miasto Kalisz, powiaty: kępiński, kaliski, ostrowski, ostrzeszowski, jarociński, pleszewski

  1. Paweł Kleczewski
  2. Andżelika Machowska
  3. Roman Sidorski
  4. Małgorzata Skurzyńska
  5. Igor Mencel

Okręg nr 6, miasto Leszno, powiaty: leszczyński, gostyński, grodziski, kościański, krotoszyński, nowotomyski, rawicki, wolsztyński

  1. Konrad Nowacki
  2. Barbara Konat
  3. Dominik Chlastawa
  4. Ewa Konaczewska-Michalak
  5. Wojciech Buras

Zachodnio-pomorskie

Okręg nr 1, miasto Szczecin, powiat policki

  1. Michał Ziemski
  2. Wiktoria Arbaros
  3. Nina Lewandowska
  4. Jolanta Kuruoglu
  5. Maciej Kawecki

Okręg nr 2, miasto Świnoujście, powiaty: goleniowski, gryficki, kamieński, łobeski

  1. Maciej Szabla
  2. Rafał Białoń
  3. Daniela Gendaj
  4. Tadeusz Sobieszczyk
  5. Joanna Buława - Halasz

Okręg nr 3, powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński, wałecki

  1. Ewa Kościołek-Olof
  2. Joanna Wójcik
  3. Józef Szkandera
  4. Krzysztof Dołgoszyja
  5. Wojciech Dąbrowski
  6. Anna Różańska

Okręg nr 4, miasto Koszalin, powiaty: koszaliński, sławieński, szczeciniecki

  1. Małgorzata Chełchowska
  2. Michał Sokolski
  3. Helena Matoga
  4. Adrian Matoga
  5. Łukasz Halasz

Okręg nr 5, powiaty: gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki

  1. Katarzyna Kosno
  2. Krzysztof Ziemski
  3. Maria Serafinowicz
  4. Sebastian Bednarski
  5. Julita Zielińska